У державного зрадника Руслана Тарпана СБУ арештувало всю одеську нерухомість

У Монако в родини Тарпана також арештовано все майно

За запитом СБУ Приморський суд Одеси заарештував великий список комерційної та житлової нерухомості, що належить обвинуваченому в державній зраді колишньому депутату Одеської облради Руслану Тарпану.

Про це йдеться в ухвалах суду.

Так, арештовано 35 квартир:

  • 9 – однокімнатних;
  • 5 – двокімнатних;
  • 5 – трикімнатних;
  • 2 – чотирикімнатних;
  • 1 – шестикімнатна;
  • 3 – семикімнатні;
  • 3 – восьмикімнатні
  • 5 – дев’ятикімнатних і, навіть, одна 12-кімнатна квартира загальною площею 233 кв.м.

Є й квартира на 261 кв.м., але скільки там кімнат, у судовому рішенні не вказано.

Також у списку 2 земельні ділянки, 700 кв.м. нежитлових приміщень на Садовій, 21 – у будинку Руссова; близько 1000 кв.м. нежитлових приміщень на Преображенській, 23 – у пам’ятці архітектури “Прибутковий будинок Лібмана”; 371 кв.м. нежитлових приміщень на Ніжинській, 79.

Також суд заарештував одну з напівциркульних будівель біля Дюка за адресою – Приморський бульвар, 7. Загальна площа будівлі – майже 3,5 тис. кв.м.

Ще один цінний актив – будівля торгово-офісного центру з підземним паркінгом на Буніна, 1, загальною площею 7363 кв.м.

Окремим рішенням того ж Приморського суду накладено арешт на низку будівельних об’єктів, адреси яких не вказано у справі. Також заарештовано чотирикімнатну квартиру на Ленінградській, 34 (вул. Кутузакія за новим).

Примітно, що заарештовано і чотириповерхову будівлю готелю “Спартак” на вул. Дерибасівській, 25, загальною площею 2973 кв.м. Ось тільки з 2008 року її не існує фізично – компанія Тарпана “Інкор-груп”, заволодівши готелем, довела будівлю до такого стану, що вона втратила спершу історичну, а потім і функціональну цінність, перетворившись на купу руїн. Потім її через це виключили з реєстру пам’яток архітектури, що дало змогу отримати дозвіл на знесення. І тепер на цьому місці – будки фаст-фуду.

Також заарештовано будинок у провулку Старокінний, 14 загальною площею 226 кв.м. разом із земельною ділянкою, на якій він стоїть, ще кілька невеликих квартир і підвальне приміщення 524 кв.м. у провулку Червоний, 4.

Кілька нежитлових приміщень у власності Тарпана на вул. Пастера, 64, на Дюковській, 8, і на Розумовській, 10/12.

Рішенням суду заборонено відчуження або зміну прав власності за вказаними об’єктами нерухомості.

Водночас наведений перелік майна – не вичерпний. Оскільки низку активів утікач Тарпан сховав, оформивши на свою колишню дружину, то їх розшуком наразі займаються в АРМА. Та допоки це відбувається, він продовжує отримувати з них прибуток і в Україні, зокрема.

СБУ оголосила заочну підозру Руслану Тарпану у державній зраді за пособництво державі-агресору та військовим російським формуванням.

Як відомо, Тарпан є фігурантом численних кримінальних проваджень і обвинувачується ще у розкраданні понад 300 млн грн на будівництві “Глибоководного випуску” в Одесі. Також у подальшому їх відмиванні спільно з дружиною Оксаною Шишовською, зокрема, в Монако, де остання вже отримала підозру.

Князівство Монако розслідує справу щодо відмивання доходів отриманих злочинним шляхом родиною Тарпана у період з 2007 по 2017 рр. Сума переведених подружжям на рахунки різних компаній в банках Монако коштів становила більше ніж 21 мільйон євро, і надходили вони з України.

Коментарів поки що немає